Fatih Araba Direksiyon Dersi

31.05.2020
210

Fatih’te Araba Direksiyon Dersi

Ulaşım için araç kullanımı zaruri bir durumdur. Fatih araba direksiyon dersi hizmetleri veren bir kurum olarak bizler sizlerin bu ihtiyaçlarınızı karşılamak, profesyonel bir araç kullanıcısı olmanız için sizlere hizmetler ulaştırmaktayız. Araç kullanabilmek, artık bir gereksinim durumuna gelmiş, lüks bir durumda ziyade ihtiyaca dönüşmüştür. Günlük yaşantınızın birçok anında arabalar ile ulaşım sağlanmaktadır. Toplu taşıma araçları bulunsa da kendi aracınızın olması ayrı bir gerekliliktir. İşte bu durumda da ehliyete gereksinim duyulmaktadır. Bizler İstanbul Sürüş Akademisi olarak sizlerin trafiği tehlikeye atmayan, profesyonel be deneyimli bir şoför olmanız için hizmetler vermekteyiz.

Ehliyet alabilmek için öncelikle yazılı bir sınavdan geçmeniz, ardından da uygulamalı araç kullanım sınavından geçmeniz gerekmektedir. İşte bizler İstanbul Sürüş Akademisi olarak sizlerin bu aşamaları sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlamak adına hizmetler vermekteyiz. Öncelikle simülasyon ortamında trafiğe alışmanız, stresiniz atmanız adına simülatör ile bir ön kullanım sağlamaktayız. Bundan sonra ise trafiğe kapalı ve trafiğe açık alanlarda araç kullanımı için direksiyon dersleri vermekteyiz.

Kurum bünyemizde sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetleri profesyonel, deneyimli ve tecrübeli eğitmenlerimiz ile sunmaktayız. Erkek sürücü adaylarınız için erkek eğitmen, bayan sürücü adaylarımız için ise bayan eğitmen seçeneğimiz mevcut olup, talep doğrultusunda bu hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Modern Araç Filomuz ve Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Araç kullanmayı öğrenme sürecinde etkili olan kriterlerden bir tanesi de eğitim alınacak olan araçtır. İstanbul Sürüş Akademisi olarak bizler kurum yapımızda sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerde modern, yeni, bakımlı, hor kullanılmamış ve konforlu araçlar ile eğitimler vermekteyiz. Bu sayede öğrenme sürecinde yaşayacağınız zorluk seviyesini minimal düzeye düşürmekteyiz. Bu artı yanında birde profesyonel eğitmenlerimizi ekleyince sizlerin direksiyon dersini en basit ve kolay şekilde öğrenilecek seviyeye çekmekteyiz.

İstanbul Sürüş Akademisi olarak ofisimiz İstanbul ilinde yer almaktadır. Sizlerde sunmuş olduğumuz bu kaliteli hizmet ve eğitimden faydalanmak için kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ön bilgilendirme almak ve randevu talep etmek için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Kurum olarak Fatih araba direksiyon dersi, bayandan direksiyon dersi, trafikte sürüş dersi, özel ek direksiyon ders hizmeti ve daha birçok farklı hizmeti sizlere uygun fiyatlar eşliğinde ulaştırmaktayız.

Direksiyon Dersi İşleyişimiz

İstanbul Sürüş Akademisi olarak kurumumuzdan alacağınız direksiyon dersi eğitimlerinde şu işleyiş ile hizmetimizi sizlere aktarmaktayız. Öncelikle belirlemiş olduğumuz randevu tarihine göre buluşma sağlamaktayız. Kurumda veya direksiyon eğitimi için hazırlanmış olan parkurda bu buluşmayı gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel çalışma sergileyen eğitmenlerimiz randevuya tam vaktinde gelecektir. Eğitim sürecinde öncelikle araç parça ve diğer ön bilgileri hakkında sizlere verileri eğitmenlerimiz aktarmaktadır. Ardından kontroller sağlanıp, sürüş aşamasına geçilmektedir.

Öncelikle trafik olmayan bir kapalı alanda ön alıştırma işlemleri yapılmakta, yeterli sürüş kabiliyeti kazanıldıktan sonraki aşamada da sakin trafik koşullarında eğitime devam edilmektedir. Eğitmenimiz bu süreçte sürekli olarak sizleri kontrol etmekte, olası hatalı ve eksik davranışlarınızda sizlere bunları hatırlatmaktadır. Bu sayede unutmuş olduğunuz işlemler aklınızda daha da kalıcı hale gelmektedir.

Bizler İstanbul Sürüş Akademisi olarak bu öğrenme sürecinin her aşamasında sizlerin yanında olmakta, başarılı bir şekilde bu eğitimi tamamlayarak ehliyet sahibi olmanıza destek olmaktayız. Verdiğimiz bu destekleri sadece eğitim ve hizmet kalitesi ile değil, sizleri memnun edecek olan fiyatlamalar ile de aktarmaktayız. Fatih araba direksiyon dersi veren değerli bir kurum olarak sizlerde bu süreçte bizleri tercih edebilir, İstanbul ilinin seçkin sürüş akademilerinden birinde eğitiminizi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.