Beykoz’da direksiyon dersi

22.11.2020
199

Ehliyet sınavlarına girildiğinde birçok sürücü adayının nelere dikkat edip neleri özellikle yapması gerektiği konusunda teknik bilgisi bulunmamaktadır. Sınava girmeden önce çok iyi araç kullandığı halde sırf sınavlardaki kötü performans, heyecan ve teknik bilgi yoksunluğundan dolayı sınavlar kaybedilebilmektedir. Yeni yönetmeliğe göre de kayıp edilen her sınav için ayrıca ücret ödenmesi gerekmektedir. Aynı durum tedbir alınmazsa eğer diğer sınavlarda da artarak devam edebilmektedir.

Ehliyet kurslarının takviye dersleri de yeterli miktarda takviye sağlamamakta ve direksiyon başında verilen sınavda yaşanan sorunlar giderilememektedir. Bu nedenle sürücü adayları ehliyet kursu dışında bazı alternatif eğitim kurslarından eğitim alarak eksiklerini tamamlamak zorunda kalmaktadırlar. Bu kurslardan birisi de Beykoz’da direksiyon dersi firmasıdır. Firmanın eğitici kadrosu direksiyon dersi vermek konusunda deneyimli personeldir. Yeterli birikime sahip bilgileri sayesinde her güzergâhta, virajda, kalkış ve duruşlarda, yokuş iniş ve çıkışlarda direksiyon ve araç hâkimiyetini sağlamanın ve diğer sürüş tekniklerinin öğretilmesinde kursa kayıt yaptıran öğrencilere büyü faydalar sağlamaktadırlar.

Beykoz’da direksiyon dersi

            Beykoz’da direksiyon dersi firmasında kayıt yaptıran sürücü adaylarının tamamı bu kurstan ayrıldıktan sonraki ilk sınavlarda ehliyetlerine kavuşmakla kalmayıp ehliyeti almanın hakkını verecek bir sürücülük deneyimi de kazanmış olarak asıl sürücü sıfatını kazanmaktadırlar. Pendik direksiyon dersi firmasına kayıt yaptırmak için firmanın çağrı merkezini, müşteri hizmetlerini arayarak randevu almanız veya direk firmaya başvurarak yüz yüze görüşmek sureti ile kayıt işlemleri hakkında bilgi almanız gerekmektedir. Direksiyon dersi veren firma telefonlarına web sayfasından da ulaşabilir, web sayfasından aldığınız telefon numaraları ile görüşerek kayıt yaptırmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Gerekli şartları yerine getirdikten sonra belirlenecek çalışma, ders takvimine uymanız ve derslere aktif katılım göstermeniz eğitim sürecinden en üst düzeyde faydalanmanızı sağlayacaktır. Beykoz’da direksiyon dersi ile kayıt sırasında belirlenen ders saatinde yeterli düzeye ulaşamadığınızı düşünüyorsanız veya dersler sonunda hala bazı eksiklerinizin olduğu tespit edilirse isteğiniz dahilinde ders sürelerine takviye dersler verilebilmektedir. Ancak genel olarak kayıt sırasında belirlenen ders süresinde birçok sürücü adayının eksiklerini tamamladığı ve gerçek bir sürücü olarak firmadan ayrıldıkları belirlenmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.