Bayrampaşa Bayandan Özel Direksiyon Dersi

11.01.2021
74
Bayrampaşa Bayandan Özel Direksiyon Dersi

Bayrampaşa bayandan özel direksiyon dersi ile siz de hayalinizdeki sürücü olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Bayan hocalardan aldığınız dersler sayesinde araç içerisinde kendinizi rahat hissedeceksiniz. Otomatik veya manuel şanzımanlı araçlarda eğitim alarak ileride kullanacağınız araç üzerinde hakimiyet kurmayı da sağlayabilirsiniz. Bu durumda da fazla vakit kaybı yaşamadan istediğiniz araç üzerinde eğitim alma imkânına sahip olursunuz. İster kendi aracınızla isterseniz eğitim aracı ile alacağınız eğitimler sayesinde araçları yabancılık çekmeden, trafikte güvenli sürüş teknikleri eğitimleri alabilirsiniz. İleri sürüş eğitimleri, gece sürüş eğitimleri, yokuş kaldırma veya iki araç arasına park etme gibi spesifik konular üzerinde de özel ders almanız mümkündür. İlk kez ehliyet alacaklar eğitim araçlarımızı kullanmalıdır. Ehliyeti olan ve uzun süredir araç kullanmayanlar, araç kullanmayı unutmuş veya öz güvenini yitirmiş olan için de öze ders ile aktif bir sürücü olmak mümkündür.

İhtiyacınıza Göre Bayrampaşa Bayandan Özel Direksiyon Dersi Almanız Mümkün

Dar sokaklar arasında manevra yapma, yokuş kaldırma teknikleri, vitesler arasında geçişler, iki araç arasına dikey park etme veya iki araç arasına yatay park etme, geri geri park etme gibi ihtiyacınız olan tüm konularda etkin çözümler sunan Bayrampaşa bayandan özel direksiyon dersi hocalarımız güler yüzlü ve sabırlı olmaları sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılar. Yakınlarınızla çıkacağınız direksiyon derslerinde yola çıktığınız yakınınız en ufak bir hatanızda size bağırabilir ve samimiyetten dolayı ters bir tepki verebilir. Bu gibi durumlar öz güveninizi yitirmenize ve trafikte daha fazla endişelenmenize neden olur. İlk kez trafiğe çıkacaklar veya uzun süredir trafiğe çıkmayanların en büyük endişesi trafikte hissettikleri kaygı ve heyecandır. Bunun atlatılması için profesyonel bir destek almak gereklidir. Sabırlı, güler yüzlü, nazik direksiyon hocalarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sertifikalandırılmıştır. Alanında uzman ve tecrübeli olan hocalarımızdan ders olarak sizde beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz.

İster Kendi Aracınızla İster Eğitim Aracıyla Yola Çıkarak Bayrampaşa Bayandan Özel Direksiyon Dersi Alabilirsiniz

Kendi aracınızla çıkacağınız yolculuklarda trafikte etkin bir sürücü olmanız için özel teknikler öğretiyor ve daha önce hiçbir yerde duymadığınız bilgileri sizinle paylaşıyoruz. Trafikte iyi bir sürücü olmanız için kendi kullanım taleplerinizi oluşturmanıza olanak sağlayan Bayrampaşa bayandan özel direksiyon dersi kapsamında hizmet veren hocalarımız, öğrencilerinin araç kullanım stillerine müdahale etmezler. Alacağınız özel dersler boyunca aracı siz kullanacaksınız. Merdiven altı olarak tabir edilen kurs merkezlerinde alacağınız derslerde hocaların yan pedallar yardımıyla aracı sürmesi gibi problemler bizimle meydana gelmez. Bugüne kadar birçok öğrenciden duyduğumuz “Aracı kendim kullanıyordum sanıyordum, ancak hocam yan pedallardan kendisi kontrol etmiş.” gibi ithamlarla karşılaşmayız. Aracı tamamen sizin kullanacağınız ve trafikte güvenli bir sürücü olmanız için ihtiyacınız olan her şeyin olduğu sistemimize araç kullanmak sizin işiniz olacak.

Bayrampaşa Bayandan Özel Direksiyon Dersi

Bayrampaşa Bayandan Özel Direksiyon Dersi

Bayrampaşa Bayandan Özel Direksiyon Dersiyle Her Hız ve Yoğunluktaki Araç Trafiğindesiniz

Her hız ve yoğunluktaki trafik üzerinde pratik yapmanızı sağlayan Bayrampaşa bayandan özel direksiyon dersi hocalarımız tüm insanlar arasında ortak bir kaygı olan yokuş kalkış ve park etme gibi problemlerin ortadan kaldırılmasını da sağlıyor. Rahatlıkla kalkış yapabileceğiniz ve çevrenizdekilerin sorumluluğunu üstlenebileceğiniz profesyonel bir direksiyon sürücüsü olmak için siz de Bayrampaşa bayandan özel direksiyon dersi alabilirsiniz. Trafikte hem kendinizin hem de çevrenizdekilerin sorumluluğun üstlendiğinizi unutmamalı ve trafik içinde mutlaka profesyonel bir destek almalısınız. Hem şehir içi hem de şehirlerarası yolculuklarda iyi bir sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız hem teorik hem de pratik bilgilerinizin tam olması gereklidir. İleride meydana gelebilecek bir hatadan pişman olmamak için bugünden alanında uzman, eğitimli ve tecrübeli direksiyon hocalarımızdan eğitim almalısınız. Her derste size hoşgörü ile yaklaşan hocalarınız kaygı ve endişe gibi durumlarınızda sizleri hiçbir zaman yargılamaz ve sabırla heyecanınızın geçmesini bekler. Zaten araç hakimiyetini kavradıktan sonra ve öz güveninizi yavaş yavaş tazeledikten sonra siz de üzerinizdeki heyecanı ve kaygının azaldığını göreceksiniz.

Öğretme Garantisi Sunduğumuz Bayrampaşa Bayandan Özel Direksiyon Dersi İçin Şimdi Bizi Arayın

Öğretme garantisi sunan kurs merkezimize eğitimlerimiz siz öğrenene kadar devam eder. Bayrampaşa bayandan özel direksiyon dersi veren hocalarımız ile evden alıp eve bırakma hizmetimiz sayesinde zamandan ve efordan da tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Evinizin konforunda, her türlü hava koşulunda sizleri alarak tekrar evinize bırakılmanızı sağlıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde belirli bir konu üzerinde de yoğunlaşabilirsiniz. Örneğin; yağmurlu havalarda araç hâkimiyetini sağlamıyorsanız, sezon uygun olduğu dönemlerde ıslak zeminler üzerinde direksiyon dersi alabilirsiniz. Karlı veya dolmuş yollarda, çok sıcak havalarda ve çevresel koşulların diğer etkilerine bağlı olarak tercih edebileceğiniz sürücü kursumuzda ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunulur. Eğitim planımız dahilinde risk durumunda verilebilecek ani tepkiler, heyecan kontrolü, trafik fobisi, psikolojik korkular ve trafik kazası sonrası oluşan fobiler, trafik psikolojisi, şehirlerarası sürüş teknikleri, park etme, geriye gidiş, takip mesafeleri, dönüş yapma ve dar sokak dönüşleri, şerit değiştirmeleri, ayna hakimiyeti, direksiyon hakimiyeti, yokuş kalkış, yokuş duruş, araç içi donanım hakimiyeti gibi birçok konu hakkında profesyonel eğitim alacaksınız.

Trafiğe İstanbul Sürüş Akademisi ile Hazırlanın

Ders süresince tarafımızca verilen eğitim araçlarındaki derslerde maddi riskler, arıza ve trafik cezası gibi sorunlar tarafımıza aittir. Direksiyon dersi almak için belirli bir noktaya kadar efor sarf etmenize gereğin kalmadığı İstanbul Sürüş Akademisinde hocalarımız sizleri evinizden alarak evinize bırakır. Kendi aracınızla da ders alma imkânına sahip olduğunuz özel direksiyon dersi merkezimiz ehliyeti olan kurs yerleri için kendi aracıyla ders alma imkanı da sunar. Kaç saat ders almanız gerektiği ile ilgili öğretmeniniz size bilgi verecektir. Genellikle ilk ders sonrası öğrencinin genel durum değerlendirilmesi yapıldıktan sonra kaç ders alması gerektiği belirtilir. Ancak hiçbir bilgisi bulunmayan kursiyerler için 10 saatlik direksiyon dersinin yeterli olacağı bilgisi verilebilir.

Sürüş ile İlgili Teorik ve Pratik Bilgiler Bir Arada Sunulan Bayrampaşa Merkezli Direksiyon Dersi

Bayrampaşa bayandan özel direksiyon dersi hizmetlerimizde akan ve yoğun trafik içerisinde nasıl bir tepki vermeniz gerektiği ile ilgili teorik ve pratik bilgilere sahip olacaksınız. Daha önce ehliyet almamış veya ehliyeti olup da aktif araç kullanmayanlar için tercih edilebilecek olan kurs merkezimizde aynı zamanda trafik korkunuzu da yeneceksiniz. Daha önce bir kaza yaptıysanız ve buna bağlı olarak psikolojik etkenlerden dolayı trafik fobisine sahipseniz psikoloji eğitimi alan direksiyon hocalarımız sayesinde korkularınızı yenebilirsiniz. Sağa ya da sola refleks durumları gibi problemlerin de tamamıyla ortadan kaldırılmasına olanak sağlayan öğretmenlerimiz, özel ders programı sayesinde kişiselleştirilebilir seçenekler sunar. Bu da demek oluyor ki her bir öğrenci için özelleştirilmiş dersler arz edilir. Bu sayede öğrenci eksik olduğu konular üzerinde uzmanlaşabilir.

 

Bayrampaşa Bayandan Özel Direksiyon Dersi

Bayrampaşa Bayandan Özel Direksiyon Dersi

Kendinizi ve Çevrenizdekileri Tehlikeye Atmadan Nasıl Bayrampaşa Bayandan Özel Direksiyon Dersi Hizmeti

Kendinizin ve trafikteki diğer canlıların güvenliğini sağlamak için ihtiyacınız olan tüm sorunların çözümüne ulaşabileceğiniz direksiyon kursumuz ile trafikte öz güvenli ve yetkin birer sürücü olacaksınız. Özelleştirilebilir ders seçeneklerimiz sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayacak ve güvenli sürüşler elde edeceksiniz. Benzersiz hizmetlerin sunulduğu direksiyon kursumuzda elde edeceğiniz beceriler ömür boyunca işinize yarayacak. Özgür bir biçimde istediğiniz yere gitmenin keyfi de size kalacak.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.