Beykoz Özel Direksiyon Kursu

16.04.2020
306
Beykoz Özel Direksiyon Kursu

 Beykoz Özel Direksiyon Kursu

Çevrenizde birçok kişi araba kullanıyor ve siz sadece bakmakla yetiniyorsunuz. Sizde araba kullanmak istiyorsunuz ancak bakıyorsunuz sürekli vites değişiyor neye göre nasıl değişiyor, ne zaman değişmesi gerekiyor gibi kafanızdan bir ton soru geçiyor. Size belki yanınızda olan kişi ne yaptığını anlatıyordur ancak siz anlamıyor olabilirsiniz. Size yakınınızdaki birinin anlatması ile bir hocanın anlatması farklıdır. Yanınızdaki kişi kendine göre anlatım sergiler. Çünkü o araba kullanmasını bilir ama siz bilmezsiniz.

Bir hoca ise sizin öğrenmeniz için bildiği her şeyi uygulamalı olarak öğretir. Bazı kurslar kısa sürede bir şeyler öğrenmenizi bekler ancak bu iki gün içerisinde öğrenilecek bir şey değildir. Beykoz özel direksiyon kursu veren hocalar tamamen sürücü adaylarının trafikte iyi olmalarını hedeflemeyi amaçlamaktadırlar. Bunu da en iyi şekilde başarmaktadırlar. Hocalar sürücü adaylarını dikkatli, titiz ve en önemlisi nezaketle eğitim vermektedirler. Sürücü adayları direksiyon başına geçtiklerinde heyecanlanmaktadırlar. Hocalar ise tam tersine adayları sakinleştirmektedir. Sakin olduktan sonra trafikte çok iyi bir sürücü olabilirsiniz. Zamanla çok iyi olduğunuzu, kendinizde olan değişimleri ve gelişmeleri görebileceksiniz. Bayan ve erkek hocalar sizlere yardımcı olmaktadır. Bazı adaylar kendi hocalarını kendileri seçmek istemektedirler. Bayanlar genelde bayan hoca tercihinde bulunmaktadırlar. Hocalar erkek ya da bayan sizlere her konuda yardımcı olmakta ve tüm bilgilerini sizinle paylaşmaktadırlar. Bu bilgilere her zaman ihtiyacınız olacaktır. Araba kullanırken hata yaptığınızda bazı hocalar sert tepki göstermektedir. Bu şekilde ders veren hoca sürücü adayını sürücü olmaktan koparabilir. Bu nedenle   Beykoz özel direksiyon kursu veren hocalar özenle seçilmiş, sizinle iletişimleri kuvvetli olan hocalarla çalışmanız sağlanmaktadır. Araba kullanmak istiyorsunuz ancak tercihiniz otomatik vites araçtan yanaysa Beykoz’da otomatik vites direksiyon dersi veren hocalar vardır. Arabaların tamamının bakımları yapılmış, konforlu, klimalı ve en önemlisi yağ gibi kullanacağınız türdendir.

Arabanın konforu her zaman önemlidir. Siz ne kadar rahat kullanırsanız bir o kadar araba kullanma hevesiniz artacaktır. Araba kullanmanın keyfini sürebilmek için profesyonel destek almanız şarttır. Araştırmalarınızı dikkatli yapmalı sorunlarınızdan, aklınızdakilerden ve korkularınızın tamamından kısa sürede kurtulmalısınız.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.