Fatih Direksiyon Kursu

31.05.2020
192

Fatih Direksiyon Kursu

Fatih Direksiyon Kursu olarak bizler, alanında uzman hocalarımız ve son model araçlarımızla sizlere direksiyon eğitimi vermekteyiz. Direksiyon eğitimi; verilen temel araç sürüş eğitimidir. Bu eğitim sayesinde ehliyet alınabilmektedir. Ancak verilen bu eğitim daha sonrasında kişinin trafiğe çıkması için yeterli gelmemektedir. Hem ehliyet almak isteyenlerin sınavlarını daha kolay geçmesi için hem de ehliyeti olanların becerilerini geliştirerek aktif olarak araç kullanabilmelerini sağlamak için özel direksiyon derslerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Trafikte araç kullanmaktan korkan, aldığı ehliyeti araç kullanmak için yeterli görmeyen, trafik kurallarına hakim olmayan, yol kurallarını bilmeyen vb. kişilerden bir tanesi de sizseniz, sizinde bize ihtiyacınız var demektir.

Direksiyon Dersi Neden Önemlidir?

Güncel bir tabirle söyleyecek olursak, ehliyet araç kullandırtmamaktadır. Aracı kullanacak olan kişi kendisini yeterli görmüyorsa, çevresi tarafından kişiye yapamayacağı empoze edilmişse, kişi daha öncesinde aktif olarak araç kullanırken geçirdiği olumsuz yaşantı sebebi ile artık araç kullanmaktan korkuyorsa özel bir direksiyon eğitimi alması gerekiyor demektir. Bu eğitimin alınması kişinin kendini kanıtlamasına fırsat sağladığı için oldukça önemlidir. Kendini kanıtlamış olmanın kişi açısından çok büyük bir psikolojik faydası bulunmaktadır.

Direksiyon eğitimini bu kadar önemli kılan bir diğer faktör ise kaza riskinin azalmasını sağlamasıdır. Her gün trafik kazası olmakta ve bu kazalarda pek çok kişi hayatını yitirmektedir. Alınacak eğitimlerle sürücüler deneyim kazanacak ve böylelikle kaza yapma riski azalacaktır. Fatih Direksiyon Kursu olarak biz eğitimlerimizi sizlere akan trafikte vermekteyiz. Trafiğin yoğun olduğu yerlerde, araç kullanımını birebir eğitmenlerimizden öğrenmeniz sizler için oldukça faydalı ve kalıcı olacaktır. Burada belirtilmesi gerekir ki biz, sizlere asla kendinizi hazır hissetmeden trafiğin yoğun olduğu yerlerde araç kullandırtmayız.

Ayrıca direksiyon dersi alarak alanında oldukça uzman olan eğitmenlerin tecrübelerinden de yararlanabilirsiniz. Bu durum, yıllara yayılacak olan öğrenme süresini oldukça kısa bir süreyle sınırlandıracaktır. Bir kez alınacak olan direksiyon eğitim ile uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde araç kullanabilirsiniz.

Fatih Direksiyon Kursu’nun Sağladığı İmkanlar

Fatih Direksiyon Kursu olarak bizler sağladığımız pek çok imkan ile rakiplerimizden ayrılmaktayız. Her daim gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini önemseyen kurumumuzda bugüne dek pek çok eğitim kişiye verdik. Verdiğimiz eğitimlerde ki ortak nokta müşterilerimize gösterdiğimiz hassasiyet ve insan yaşamına verdiğimiz değer. Direksiyon eğitimi alma isteği ile bize gelen herkesi, aktif bir araç sürücüsü olarak uğurlama isteğimiz, kadromuzda bulunan uzman hocalarımız ile hayat bulmakta. Kadın müşterilerimizin kendini daha rahat hissetmesini sağlamak için kadromuzda kadın direksiyon hocamızda mevcut.

Manüel ve otomatik vites olan son model araçlarımız ile bizden beklentilerinizi fazlasıyla karşılama isteğindeyiz. Bunun için sürekli olarak kendimizi güncelliyor, değişen kurallar olduğunda eğitim içeriğimize hemen ekliyoruz. Kolay olarak görünse dahi araç kullanmanın pek çok inceliği bulunmaktadır ve bunlar öğrenilse dahi uygulanmadığında unutulmaya mahkum olacaktır. Teorikte öğrenilen her şey ayrıntıları ile birlikte uygulama yaptırıldığında ise bilginin kalıcılığı artacaktır.

Bizlerden direksiyon eğitimi alan herkesle, öncelikle bir bilgi alışverişi sağlanacak sonra ise düzeyine uygun olarak bir gidişat planı oluşturulacaktır. Bu plana uygun olarak önce teorik olarak bu bilgiler anlatılacak daha sonra ise uygulama yaptırılacaktır. Uygulama sırasında araç kullanımı ise önce trafiğe kapalı alanlarda daha sonra da yoğun trafikte gerçekleştirilecektir. Verdiğimiz eğitimlerde kullandığımız metotlar ile sizlerde kalıcı bir öğrenmeyi hedeflemekteyiz.

Uygun fiyat politikası ile profesyonel eğitimler sunduğumuz direksiyon kursumuza hepinizi bekliyoruz. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.