0555 000 00 15
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

KURUMSAL

Anasayfa » KURUMSAL

ALİ KEMAL BEKAR
İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ UZMANI

1982 yılında Hatay’da doğdu.İlk ve orta eğitimini aynı yerde tamamladıktan sonra, 008 nolu başarı sırasına göre ilk 8.sıraya girerek Gazi Üniversitesi Metal Öğretmenliğini kazanmıştır. Daha o yılllarda mekaniğe olan merakına yenik düşmüş ve üniversite yıllarında araç mekaniği ve tekniği üzerine bir çok alanda araştırmalarda bulunmuştur.

ALMIŞ OLDUĞU DİPLOMALAR
-Gazi Üniversitesi Mekanik eğitimleri
-Milli Eğitim Bakanlığı Usta Öğretici Direksiyon Hocası
-Basic Driving Skills Center Sertifikası
-Scidkar ve Güvenli sürüş diplomasi
-İleri Sürüş Teknikleri Uzmanlık diplomasi

Daha sonraki yıllarda Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde açılan, Usta öğretici direksiyon hocalığı diploması almaya hak kazanmış ve bir çok kursta da aktif görev yapmıştır.

2010 yıllarında İstanbul trafiğinde sürücülerin eksiklerini görmüş, bu konuda kendini daha ileri seviyeye çıkarma kararı almış ve İstanbul’da, Avrupa’da öğretilen ileri sürüş eğitimini almış ve bir çok yurt dışı İngilizce Almanca ve Rusça makalelerin çevrimini yaparak, bu alanda kendi özel çalışmalarını da katarak kendi milletimize ve vatandaşımıza daha kaliteli bir eğitim sunmayı hizmet olarak bilmiş ve bu konuda eğitim ve seminerler vererek sürücülerin daha bilinçli hale gelmesine imkan tanımıştır.

BASİC DRİVİNG SKİLLS CENTER (defansif sürüş & güvenli sürüş) eğitimi almış, 2016 yılında Türk Sürüş akademisi TOSFED lisans diploması alarak Türkiye’de ileri sürüş teknikleri uzmanı ünvanı almıştır. Avrupa standartlarına uygun Türkiye’deki birçok firmaların test sürüşünde olur raporu sunmada eğitim vermiştir. On yıldan bu yana gerek bireysel gerek birçok firmada sürücülerimize güvenli sürüş, ileri sürüş ve defansif sürüş eğitimi vermektedir. Ayrıca özel direksiyon dersi hizmeti de sunmaktadır .

Çalışma Yöntemimiz Nedir ?
Eğitim seviyenizi test edip olduğunuz seviyeden itibaren sizlere gerekecek dersi veriyoruz.

Open chat
Powered by