Direksiyon Dersi Almak İstiyorum

31.05.2020
277

Direksiyon Dersi Almak İstiyorum

Direksiyon dersi almak istiyorum diyenler için sizlere en iyi sürüş eğitimini veren bir firma olarak hizmetinizdedir. 2009 yılından beri sizlere sürüş teknikleri alanında hizmet vermektedir. İleri sürüş teknikleri uzmanları tarafından yönetilen bir çalışma ekibi ile hizmet vermektedir. Usta öğreticilerle sizlere direksiyon dersleri vererek iyi bir sürücü olmanız için gerekli her türlü teorik ve teknik eğitimi sizlere sunmakta ve uygulamalı olarak tam öğrenmenizi sağlamaktadır. İstanbul trafiği ile başa çıkmak, kazalara sebebiyet veren hataları sıfırlamak adına alabileceğiniz en iyi direksiyon eğitimini sizlere vermektedir.

Direksiyon Hizmetleri

İstanbul sürüş akademisi olarak kendini son derece iyi eğitmiş, geliştirmiş, sürücülerin eksikliklerini ve hatalarını iyi bilen, ileri sürüş eğitimlerini tamamlamış ve vatandaşa en kaliteli eğitimleri vermeyi hizmet bilmiştir. Bu alana sürekli olarak eğitimler ve seminerler vererek sürücülerin bilinçlenmesi için çalışmaktadır. Ulusal düzeyde her türlü donanıma sahip olduktan sonra uluslar arası düzeyde sürüş teknikleri ve eğitimleri açısından kendini geliştirerek Avrupa standartlarını yakalamış bir firma olarak sizlere hizmet vermektedir. Hizmet verdiği alanda nitelikli ve kaliteli eğitimleri ile adından çokça söz ettiren bir kurum olarak geniş müşteri kitlesine sahiptir.

Ticari kazancın ötesinde verdiği hizmetlerle sizleri de ayrıcalıklı hale getirmeyi hedeflemiş bir eğitim kurumudur. Verdiğimiz hizmetler resmiyeti olan kurumsal eğitim hizmetlerdir. Eğitim kurumu olmasından dolayı Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde çalışmakta ve yasal olarak düzenlenmiş bir mevzuata sahiptir.

Her türlü resmi prosedüre sahip şeffaf bir kurum olarak sizlere sürüş eğitimi verilmektedir. Yıllardır kurum bünyesinde hem bireysel olarak hem de firmalarda güvenli sürüş, ileri sürüş ve defansif sürüş eğitimleri verilmektedir. Bunun yanı sıra özel direksiyon dersleri verilmektedir. İşi ehline bırakmak ve işin ehlinden ders almak isteyen adaylar için en doğru adrestir.

Direksiyona Hakim Sürücüler

Direksiyon dersi almak için gelen bireylerin öncelikle eğitim seviyesi test edilmektedir. Eğitim seviyesi test edildikten sonra sahip olduğu seviyeden başlayarak gerekli olan dersler verilmektedir. Böylelikle ihmal edilmeden sağlam bir eğitim verilmektedir. İstanbul gibi Türkiye’nin en kalabalık ve trafik yoğunluğu en fazla olan şehrinde araç kullanmak zor olmakla birlikte son derece dikkat isteyen bir iştir. Dolayısıyla kontrollü ve sabırlı bir şekilde araç kullanmak da güçleşmektedir. Kurum bünyesindeki eğitmenler sizlerin bu güçlüğü aşması için hizmet vermektedir. Ehliyetinizi aldığınız halde kendinizi trafiğe çıkmaya hazır hissetmiyorsanız müracaat edeceğiniz ilk adres olarak sizlerin hizmetindedir.

Direksiyon dersi almak istiyorum diyenler için yılların tecrübesi ile donanmış eğitmenler sizlere ders vermektedir. Hiç zorlanmadan araç kullanmanın keyfini sizlere yaşatarak hem otomatik hem de düz viteste sizlere ders vermektedir. Otobanda veya trafikte sürüşün her halini sizlere uygulamalı olarak göstermektedir. Profesyonel bir eğitimden geçmek isteyenler için tek adres olmaya devam etmektedir. Sizlerin talep ve beklentilerini dikkate alarak beklentilerinizin ötesinde hizmetler vermektedir. Kadın adaylar için isteğe bağlı olarak kadın eğitmenlerle çalışma imkanı sunulmaktadır. Tüm bu eğitim hizmetlerini ticari kaygıya düşmeden en makul fiyatlar ve ödeme koşulları ile sizlere sunmaktadır. Bu eğitimleri bütçenize hitap ederek sizlere sunuyor ve bizlere ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

Kolaylıkla ve ivedilikle iletişime geçebileceğiniz bir ağa sahip olarak taleplerinize cevap veriyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakındır. Verdiği hizmetlere ve eğitimlere dair detaylı bilgi almak için web sayfasını ziyaret edebilir veya telefon numaralarından müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Direksiyon dersi almak istiyorum diyenler için en doğru ve güvenilir eğitimleri ile her daim hizmettedir.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.