Etiler Direksiyon Kursu

25.04.2020
294

 Etiler Direksiyon Kursu

Ehliyetini aldıktan sonra trafiğe çıkmaz size zor gelebilir. Ehliyet alırken derslerin kısa olmasından dolayı kendinizi tam olarak geliştirememiş olabilirsiniz. Etiler Direksiyon kursu olarak hizmet almanız size en büyük avantajları sağlamaktadır. Hocalar en iyi şekilde hatalarınızı düzeltmenizi sağlamaktadırlar. Kendinizi daha fazla yetiştirmeniz için hocalar tüm bilgi ve donanımları ile arabanın her yerini öğrenmenizi sağlayacaklardır. Acemiliğinizi üstünüzden atabilmeniz için profesyonel yardım almayı geciktirmemelisiniz. Yaşınız kaç olursa olsun araba kullanmanın inceliklerini öğrenerek iyi bir sürücü olabilme şansını verebilmekteyiz. Trafikte yapmanız ve yapmamanız gereken bir takım kurallar vardır. Bu kuralları uygulamalı olarak öğrenebileceksiniz. Trafikte şeritlerde ilerlemeniz çok kolay ve yağ gibi olacaktır. Siz isteyin yeter.

 Etiler Özel Direksiyon Kursu

 Etiler özel direksiyon kursu, trafikte güvenli olarak seyir almanızı sağlamaktadır. Hocalar sürücülerin genelde yaptıkları hataları bildiğinden en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. İlk başta ve uzun süre devam eden sıkıntılar arasında yokuş kalkış ve dur kalklar bulunmaktadır. Otomatik vites kullananlar için bu konuda bir sıkıntı yoktur. Ancak düz vites araçlarda debriyaj-gaz uyumu sağlanmalıdır. Bu uyum sürekli araç kullananlarda görülebilmektedir. Sürekli araba kullandıklarından pratikleşmişlerdir. Siz de araba kullanırsanız bir süre sonra yokuşlarda araç kalkışında sıkıntı yaşamayacaksınız. Bazı insanlar kaç yıldır araba kullanırsa kullansın el freni ile yokuş kalkışı yapmaktadırlar. Siz de hangisi rahat gelirse kullanmak için hocalardan öğrenebilirsiniz. Programlar size göre ayarlanabilmektedir.

 Etiler Özel Direksiyon Dersi Otomatik Vites

Ehliyetinizi yeni aldınız ve aldıktan sonra düz vites araçla yola çıkmaz sizi çok zorluyor. Arabanızı değiştirerek otomatik vites almak istiyorsunuz. Bu zamana kadar da hiç otomatik vites araba kullanmadınız. Etiler özel direksiyon dersi otomatik vites arabayla verilmektedir. Düz vites ile birkaç farkı olan otomatik vites arabayı kullanmak sandığınızdan daha kolay olacaktır. Direksiyon, gaz, firen ve tek bir kez vites kullanımı gerçekleşecek olan otomatik vites arabalarda da yapmanız ve yapmamanız gerekenler vardır. Bunları da sizlere verecek olan en uzman hocaları size en uygun Etiler otomatik vites özel direksiyon dersi veren yerlerdir. Zaman kaybetmeden kaydınızı yaptırarak trafikte en iyi sürücüler arasında yer alın.

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.