Fatih Bayandan Özel Direksiyon Dersi

11.01.2021
102
Fatih Bayandan Özel Direksiyon Dersi

Fatih bayandan özel direksiyon dersi alarak siz de trafikte iyi bir sürücü olmaya hemen başlayabilirsiniz. Daha önce hiç ehliyet almamış sürücü adayları için, ehliyeti olup da araba kullanmayı unutanlar veya trafikte öz güvenini tazelemek isteyenler için özel olarak sunulan hizmetlerle sınırları aşmaya ne dersiniz? Özel direksiyon dersi hocasından alacağınız eğitim programları dahilinde trafikte hem kendinize hem de çevrenizdekilerin sağlığını tehlikeye atmadan, güvenli sürüşler gerçekleştireceksiniz. Ders dahilinde öğretmeniniz sizlere kaç ders almanız gerektiği ile ilgili bilgi verilecektir. Bununla ilgili olarak öncelikle bir hazırlık dersine çıkmanız gerekir. Hazırlık dersinde sürüş pratiği konusunda ne kadar bilgili olduğunuz, tecrübeniz gibi konular ele alınarak trafiğe çıkmak için ne zaman hazır olacağınız ile ilgili bilgi verilir. Özel ders alarak kendinizi sürüş teknikleri konusunda geliştirebilir ya da eksik olduğunuz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

Fatih Bölgesine Özel Sunulan “Fatih Bayandan Özel Direksiyon Dersi”

İhtiyacınıza göre sunulan sürüş dersi seçenekleri ile fazla ders almadan taleplerinize yanıt bulabilirsiniz. Kursiyerlerin ihtiyacına göre özel ders veren Fatih bayandan özel direksiyon dersi hocaları, ihtiyacınız olan her konuda tecrübeleri, güler yüzleri ve profesyonellikleri ile yardıma hazırdır. Sadece yokuşta aracınızı kaldıramıyor olabilirsiniz veya iki araç arasına park etmeyi bilmiyor olabilirsiniz. Tali yoldan asli yola çıkarken geriliyor veya yoğun trafikte araç kullanırken stres oluyor olabilirsiniz. İhtiyacınız olan ne varsa kişiye özel çözümlerle İstanbul Sürül Akademisi de var. Benzersiz bir eğitim görmek istiyorsanız siz de Fatih bayandan özel direksiyon dersi alabilirsiniz. Kendi aracınızla veya eğitim araçlarıyla alacağınız eğitimlerde kendinizi rahat hissetmeniz için bayandan ve erkekten ders almanız mümkündür. Araç içleri, insanların mahrem alanlarının sınırları içerisinde olduğu için direksiyon hocası da olsa yanında bir erkek istemeyen kişiler tercihlerini Fatih bayandan özel direksiyon dersi hocalarından yana kullanabilirler. Bu sayede trafikte kendilerini rahat hissederler.

 

Fatih Bayandan Özel Direksiyon Dersi

Fatih Bayandan Özel Direksiyon Dersi

Uzun yıllar boyunca şehir trafiğinde araç kullanan direksiyon hocalarınız, kriz anlarında da nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda sizleri bilgilendirir. Trafikte olası kazalar veya diğer problemler hakkında öngörülerini tarafınıza ileten hocalarınız, bu sayede maddi hasarlı veya farklı bir problemden kaynaklanan trafik sorunlarında nasıl davranmamız gerektiği hakkında da bilgi sahibi olmanızı sağlar. Direksiyon eğitimi öğreticiliği ve trafik çevre öğreticiliği gibi birçok kurstan başarıyla mezun olan hocalarınız ehliyet almanıza ve trafikte rahat bir konumda bulunmanıza olarak tanır. Uzun yıllar boyunca trafik eğitmenliği yapan hocalarınız sayesinde acemi bir sürücü olmaktan kurtulabilirsiniz. Son derece güler yüzlü, profesyonel, sabırlı olan hocalarınız otomatik ve manuel şanzımanlı tüm araçlarda eğitim verir. Eğitimleri kendi araçlarımızla vermemiz durumunda koltuğun sağ bölümünde de hocaların müdahale edebileceği gaz ve fren gibi seçenekler bulunur. Bu nedenle özellikle ehliyeti olmayanlar ve acemi sürücüler için eğitim araçlarımız tercih edilir.

Kendi Aracınızla Fatih Bayandan Özel Direksiyon Dersi Alabilirsiniz

Kendi aracıyla eğitim almak isteyenler daha çok ehliyeti olan ve trafikte uzmanlaşmak isteyen kişilerdir. Kendi aracınızla eğitim alarak kendinizi çok daha rahat hissedebilir ve eğitim sonrası daha farklı bir araca geçme durumunda kalmadan rahatlayabilirsiniz. Tamamen sizin müsait olma durumunuza göre ayarlanan ders saatlerini hocanız ile birlikte planlayabilir ve iptal etmek istediğiniz gün için bir gün öncesinden bilgi vermeniz yeterlidir. Trafikteki korkunuzu, stresinizi ve heyecanınızı yenerek aktif sürücü olabilmek için ihtiyacınız olan tüm teorik ve pratik bilgileri sizlere veren Fatih bayandan özel direksiyon dersi hocanız yeni başlayanlar için boş arazide pratik yaptırıyor veya ihtiyaçlarınıza göre eksik olduğunuz konular üzerinde yoğunlaşıyor. Sadece acemi sürücüler için değil, ileri sürüş teknikleri konusunda da ders alabileceğiniz uzmanlarımız sizleri evinizden alıp evinize bırakır. Bu sayede kurs alanına gitmek için ekstra zamanda kaybetmezsiniz. Milli Eğitim Bakanlığından sertifikalı olan öğretmenlerimiz sabırlı, sakin ve güler yüzlüdür. Araç kullanmanın bir gerginlik sebebi değil, bir eğlence ve keyif meselesi olduğunu anlayacağınız sürücü kursumuzda derslerimizin beklentilerinizi karşılamaması durumunda ilk dersten sonra iptal edebilirsiniz. Hiç tanımadığınız insanlara dahi büyük bir katkısı olan direksiyon dersi almanız öz güveninizi tazelemeniz açısından da oldukça önemlidir. İşinin ehli bir uzman hocadan alacağınız derslerle trafikteki korkularınızı tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Fatih Bayandan Özel Direksiyon Dersi İleri Sürüş Teknikleri

Araba Bilen Herkes Sürüş Dersi Veremez!
Araba sürmeyi bilmek, öğretme anlamına gelmez. Herkes sürücü eğitmeni olamaz. Sevdiklerinizle birlikte çıktığınız yolda onlardan ücretsiz eğitim almak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda yanlış veya kişinin kendisinin alışkın olduğu pratik bilgileri size vermesi muhtemeldir. Siz, doğru olduğunu düşündüğünüz hal ve hareketlerin aslında trafik kurallarını ihlal ettiğini anlamazsınız. Bunun yanı sıra sevdikleriniz bir sürücü eğitmeni kadar sabırlı ve anlayışlı olmayabilir. Ufak bir hatada size bağırarak sürüş esasında trafik korkunuzu atmak için çıktığınız yolda daha fazla öz güven kaybı yaşamanıza neden olabilir. Bu gibi durumlarla baş edebilmek için yapabileceğiniz en iyi şey alanında uzman Fatih bayandan özel direksiyon dersi hocalarından ders almak olacaktır. Güvenli sürüş teknikleri konusunda uzman olan öğretmenlerimiz usta öğreticilik belgesine sahip olarak trafikte korkan kadınlar için de psikolojik destek verir. Hangi şanzımanlı aracı kullanacaksanız o araç üzerinde yoğunlaşan eğitmenlerimiz bu sayede zaman kaybetmenizi engeller.

 

Fatih Bayandan Özel Direksiyon Dersi

Fatih Bayandan Özel Direksiyon Dersi

Fatih Direksiyon Dersini Kendi Aracınızla Alabilirsiniz

Kendi aracıyla ders görmek isteyen öğrenciler için birçok imkanın tanıdığı kurs merkezimizde paralel park etme pratiği ve iki araç arasına park etme çalışmaları da gerçekleştirilir. İki araç arasında gerçekleştirdiğimiz park etme durumlarında aracın yatay ve dikey olarak konumlandırılması sayesinde her türlü probleme karşı tedarikte olmanızı sağlarız. Refleks geliştirme teknikleri sayesinde ise olası bir kaza anında veya trafikte başınıza gelebilecek ani sorunlar durumunda nasıl tepki vermeniz gerektiği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Hızlı ve dikkatli sürüş teknikleri sayesinde arkada trafik de olsa, aracın içinde sürekli olarak konuşan bir yakınınız da olsa ya da müziğin sesi son ses de olsa dikkatinizi dağıtmazsınız. Dikkatinizi trafiğe yoğunlaştırmanız için ihtiyacınız olan şeyleri sizlere sunuyoruz. Ayna kontrolleri ve dur kalk çalışması gibi eğitimlerle profesyonel bir sürücü olma yolunda emin ve sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlıyoruz.

Dar Sokaklarda Rahat Sürüş İçin Fatih Bayandan Özel Direksiyon Dersi

Dar Sokaklar Sizden Korksun!
Dar sokaklarda manevra çalışmaları, akan trafiğe çıkış, pedallara alışma ve çok daha fazla alanı aşama aşama kaydetmenizi sağlayan Fatih bayandan özel direksiyon dersi hocalarımız direksiyon tutuşundan aynaların ayarına, koltuk ayarından doğru oturuş pozisyonuna kadar her şey hakkında sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirir ve konuda pratik yapmanızı sağlar. İtinalı ve sabırlı öğretmenlerimiz trafikte alacağınız eğitimler için aşama aşama ilerlemenizi sağlayarak beklentilerinizi tam olarak karşılar. Manuel araçlardan birinci ve ikinci vites üzerinde pratik, 3. vites ve yukarısı çalışmalar, vites arttırma ve vites düşürme gibi konularda da uzman olmanızı sağlar. Kurs yeri becerisine ve altyapısına göre farklı saatlerde alınabilecek derslerimiz sayesinde trafikte öz güvenli ve profesyonel bir sürücü olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken İstanbul Sürüş Akademisine başvurarak talebiniz doğrultusunda istediğiniz seviyeden çalışmalara başlamak olacak!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.