Bahçelievler Sürücü Kursu

16.04.2020
232
Bahçelievler Sürücü Kursu

 Bahçelievler Sürücü Kursu

Ehliyetim Var Ama Araba Kullanmaya Cesaretim Yok Mu Diyorsunuz? Canınızı Sıkmayın İşi Uzmanına Danışın. Direksiyon dersi sabır isteyen ve kişiden kişiye değişen bir algıdır. Her sürücü her zaman başaramayabilir. Ama karamsarlık hayal kırıklığıdır.  Bahçelievler Sürücü Kursu Sayesinde İstanbul Gibi Kalabalık Bir Şehirde Yoğun Trafiğine Rağmen Araba Kullanmayı Bizimle Başaracaksınız. Araba Kullanmak Pratik İşi Olmakla Beraber Süreklilik Gerektirmektedir. Düz Vites Araba Kullanmak Ne Kadar Zorlasa da İnsanları Her İşin Bir Çözümü Pratiği Vardır. Kursumuzda Özel Bu İşe Yıllarını Vermiş Hocalarımızda İstanbul Ve İlçelerinde Rahatça Araba Kullanmayı Öğrenebileceksiniz. Teorik Derslerimizi Uygulamaya Geçirerek Her Türlü Pratik Bilgileri Vererek Rahat Bir Sürüş Öğrenmenizi Sağlamaktayız. Ancak Bütün Sürücüler İçin Geçerli Olan Şey Şu Ki Trafik Kurallarını Ve İlk Yardım Bilmek Yeterli Değil, Sürücülerin Trafik Esnasında Saygılı Ve Sabırlı Olmaları Konusun dada Bilgiler Vermekteyiz.

Bahçelievler’de Sürüş Eğitimi

Bilhassa teorik ders verirken birazda direksiyon dersi esnasında terapi vermekteyiz. Çünkü Bahçelievler Sürücü Kursu olarak en iyisini başarmaya gayret etmekteyiz. Sürücü kursunuzda aldığının motor trafik ve ilk yardım derslerimizi size ders veren hocalarımıza takıldığınız yerleri sorabilir yardım alabilirsiniz. Sadece direksiyon dersi değil diğer konularla alakalı da yardımları bulunmaktadır. Direksiyon kurslarımızdaki sürücü kursu arabalarımız son model olmakla beraber bakımları yapılmaktadır. Düz vites ve otomatik vitesli araçlar olup sürücü adaylarının yaptığı her hataya hocalarımız müdahale edebilmektedirler. Yaptığınız yanlışları da düzeltmeniz için sizlere yardımcı olmaktadırlar. Fiyatlarımız her bütçeye uygun olarak hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde derslerimizde ekstra ücret talep edilmeyecektir.   Ücretlerimiz saat üzerinden hesaplanmaktadır.   Bayan sürücülerimiz içinde özel olarak bayan öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Siz tercih etmeniz halinde öğretmenlerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Hem kendi arabalarımızla eğitim vermekte hem de sürücülerimizin kendi isteği arabayla eğitim verilmektedir. Her seçenek imkânınıza sunulmaktadır.

Tercihiniz doğrultusunda pişman olmayacak aksine memnun kalacak ve tavsiye edeceksiniz. Bizler ise sonrasında siz sürücülerimiz gördükçe memnun kalacak ve eğitimlerimize son hızla devam edeceğiz. Yılların Verdiği Tecrübelerle Sizlere Konforlu Bir Hizmet Sunmaya Hazırız. Yılların tecrübesini görmek için lütfen bizleri tercih ediniz.

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.