Simülatör Direksiyon Dersi

06.06.2020
229

Simülatör Direksiyon Dersi

Araç kullanmadan önce gerekli eğitim ve belgeleri almak gereklidir. Simülatör direksiyon dersi de gelişen teknoloji ve dijital çağda artık hayatımıza dâhil olan yeni eğitim yöntemlerinden bir tanesidir. Ehliyet alacak olan birçok birey daha önceden hiç araç sürmemiş, deneyimi olmayan bireylerdir. Direk trafiğe çıkmadan önce yaşamış oldukları heyecanı, stresi atmak ve trafiğe uyumlu hale gelmek için bu simülasyon eğitimleri büyük faydalar sağlamaktadır. İstanbul Sürüş Akademisi de bu konuda sürücü adaylarının yanında olmakta, onların en iyi şekilde bu süreci atlatması ve profesyonel bir araç kullanıcısı olmasını sağlamak adına hizmetler vermektedir.

Yeni araç sürmeyi öğrenen bireyler araç kullanım sırasında birçok trafik kuralını heyecan ve dalgınlık nedeni ile ihlal etmektedir. Bu ihlaller ileride büyük maddi ve manevi kayıplara yol açabileceği için çok dikkatli olunmalıdır. İşte İstanbul Sürüş Akademisi, adaylarının trafiğe çıkmadan önce kendilerini test etmelerini, gerçek trafiğe çıkmadan önce hata oranlarını en aza indirmelerini sağlamak adına kurum bünyesinde bu hizmeti sizlere sunmaktadır.

Sizlerde gerçek araç sürüş dinamiğine daha hızlı uyum sağlamak ve almış olduğunuz eğitim sürecinde verimliliği arttırmak istiyorsanız İstanbul Sürüş Akademisi bünyesinde verilen simülasyon hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Modern Direksiyon Ders Hizmeti

Özellikle İstanbul ili açısından trafikte direksiyon dersi almak çok daha zor bir iştir. Çünkü İstanbul Türkiye’nin en kalabalık ili olması sebebi ile sürüş çok daha zorlaşmaktadır. İşte İstanbul Sürüş Akademisi bu konuda teknoloji ile de işbirliği yaparak simülatör direksiyon dersi hizmetleri vermektedir. Profesyonel eğitmenler yanında almış olduğunuz modern direksiyon eğitimleri sayesinde çok daha kısa sürede trafikte araç kullanımına hâkim olabilirsiniz.

İstanbul Sürüş Akademisi bünyesinde bulunan direksiyon ders hocaları uzun yıllardır hizmet veren tecrübeli eğitmenlerdir. Sizlerin öğrenme kabiliyetinize göre sabırlı bir şekilde gerekli eğitimi sunmaktadır. Erkek sürücü adayları için erkek eğitmen, bayan sürücü adayları için ise bayan eğitmen talep etme hakkınız bulunmaktadır.

Simülatör sistemi üzerinden biraz deneyim kazanmanız sonrasında sizlere trafiğe kapalı alanlarda manuel ve otomatik vites araç kullanımı hakkında profesyonel eğitimler vermektedirler. Trafiğe kapalı alanda gerekli deneyim ve öğrenmeyi sağlamanızın ardından sakin trafiğin bulunduğu trafik bölgelerinde direksiyon dersinin son aşaması gerçekleştirilmektedir. Sizlerde tüm bu aşamaları deneyimli ve köklü bir firma olan İstanbul Sürüş Akademisi’nden alarak doğru bir direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

Simülatör Direksiyon Eğitim Modülünün Özellikleri ve Deneyimleri

İstanbul Sürüş Akademisi tarafından sunulan simülatör direksiyon dersi modülünün birçok özelliği mevcuttur. Sürüş eğitimi için gerçek bir şehir ortamını sizlere sunmakta olup, güvenli bir sürüş için gerekli tecrübeyi sizlere aktarmaktadır. Simülasyon kitinde trafik ışıkları, işaretler, polis kontrolleri gibi denetim araçları da bulunmaktadır. Trafik kullarına uygun bir sürüş eğitimi için bu detaylar şarttır.

Simülasyon sisteminde ayarlanabilir sürücü araçları, seçilebilir hava şartları, manuel / otomatik vites tip seçimi, ayarlanabilir koltuk detayları, ayna kontrolleri, ve simülasyon esnasında mevcut olacak olan trafik yoğunluğu da belirlenebilmektedir. Tüm bu detaylar yanında sık karşılaşılan trafik olayları da simüle edilerek sizlere sunulmaktadır.

Sizlerde bu simülasyon eğitimini İstanbul Sürüş Akademisi tarafından sunulan hizmetler ile erişebilir, çok daha kısa sürede trafik ortamına uyum sağlayabilirsiniz. Modern bir kurum olan İstanbul Sürüş Akademisi tarafından sunulan bu hizmetler uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırılmaktadır. Bu sayede artı bir maddi külfet yaşamadan, daha kısa sürede daha verimli bir eğitim alabilirsiniz. Modern eğitim yöntemleri içerisine giren bu metot ile sizlerde çok daha kısa sürede araç kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.