Fatih’te Direksiyon Dersi

22.11.2020
113

Her yeni gün trafiğe yüzlerce araç çıkmaktadır. Bu araçların çoğunun kullanıcısı yeni ehliyet almış ve henüz tecrübeli halde değildirler. Bu sebeple de trafik içerisinde bilgisiz kişiler büyük tehditler oluşturabilmektedirler. Bu tür tehditlerin ortadan kaldırılabilmesi için kısa süreli eğitimler görülmeli ve eğitimlerin ardından da kişi konu genelinde bilgili hale gelmektedir.

Direksiyon Eğitiminin Faydaları

Direksiyon eğitimi, kişilerin sürüş kalitesini arttırmak adına verilen bir hizmettir. Ehliyet almaya hak kazanmış, fakat hala kendisini trafiğe çıkmakta yeterli bulmayan kişiler farklı kurumlar aracılığı ile bu eğitimleri tamamlayarak trafiğe hazır hale gelmektedirler.  üzerinden hizmet vermekte olan firmamız da kursiyerlerine sunmakta olduğu kaliteli hizmeti sayesinde birçok kişiyi yoğun İstanbul trafiğine hazır hale getirmektedir. Şirketimizin bünyesinde alanında uzman ve deneyimli olan direksiyon eğitmenleri yer almaktadır. Eğitmenler aracılığı ile kursiyerlere gerekli olan tüm bilgiler yazılı, sözlü ve uygulamalı olarak aktarılmaktadır. Direksiyon derslerinin sonunda eğitim alan kişi tamamen bilgili hale gelmekte ve beklentisini karşılamaktadır.

Fatih’te Direksiyon Dersi

Şirketimizde farklı çeşitlerde eğitim kısımları bulunmaktadır. Düz vitese ek olarak, otomatik vites ile de direksiyon eğitim seçeneği mevcuttur. Otomatik vites ile eğitim alan kişilere genel olarak trafik alışkanlığı sağlanılmaya çalışılmaktadır. Bu sayede kişilerin üzerinde bulunan trafik korkusu büyük ölçüde atılmaktadır.

Manuel viteste ise kursiyerlere debriyaj ve vites ağırlıklı eğitim verilmektedir. Verilen eğitimler doğrultusunda kişi, beklediği verimi en üst seviyelerde alabilmektedir. Kursiyerin dilediği saat kadar yapılan dersler sayesinde çeşitli çalışmalar yapılabilmektedir. Trafik içerisinde eğitim hizmetleri verildiği gibi, parkur boyunca da çalışılabilmektedir. Benzer şekilde birçok araç kullanıcısının yaşamakta olduğu park sorunları da direksiyon eğitimi veren kursumuz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Kursiyerin isteği doğrultusunda ve de neye ihtiyacının olduğunun belirlenmesinin ardından firmamız bünyesinde yer alan deneyimli personel tarafından bu tür gerekli olan eğitimler verilmektedir. Verilen eğitimler sonrasında ise direksiyon eğitimi tamamlanmış olmakta ve kursiyer tamamen hazır hale gelmektedir.

            Fatih’te direksiyon dersi için farklı platformlardan şirketimize erişim sağlanabilmektedir. Daha çabuk yardımcı olabilmek ve daha hızlı geri dönüş yapabilmemiz için www.direksiyondersi.com.tr adresini ziyaret edebilir, site içerisinde detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.