Fatih Özel Direksiyon Kursu

31.05.2020
210

Fatih Özel Direksiyon Kursu

Fatih Özel Direksiyon Dersi olarak uzun yıllardan beri sektörde yerimizi alıyoruz. Firmamızın kursiyerlere sunduğu hizmetlerde yüksek kaliteyi ve üstün başarıyı hedefliyoruz. Başarımızı ve kalitemizi kusursuz hizmet anlayışımızla kanıtlıyoruz. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken kesinlikle hataya ve yer vermiyoruz. Direksiyon dersinde ki kusursuzluğun önemini trafikte daha iyi anlamış olacaksınız. Bilinçli ve profesyonel sürücüler yetiştirmek için yoğun çaba sarf eden firmamız sektörün öncüsü olmaya adaydır. Öncü firma özelliklerinin tamamını bünyemizde taşıdığımızı düşünüyoruz.

Firmamızın en büyük iddiası fazla ders ücreti ödemeden profesyonel şekilde direksiyon eğitimi vermektir. Biz firma olarak eğitimi ticarete dökmüyoruz, yani ticaretten çok eğitimi ön plana çıkartıyoruz. Eğitime bu derece önem veren bir firma kalitesinden ve baş ağrısından ödün vermeksizin öncü konuma ulaşacaktır. Firmamızın başarısında ve kalitesinde profesyonel ekibimizin payı inkâr edilemeyecek düzeydedir. Direksiyon dersi veren birbirinden başarılı ve tecrübeli uzman öğretmenlerimiz sayesinde kalitemize kalite katıyoruz. Değerli öğretmenlerimiz sizleri yoğun trafiğe hazırlamak için elinden gelen bütün imkânları seferber ediyor. Biz firma olarak gerçekleştirdiğimiz işte oldukça iddialıyız. Kısa süre zarfında araç kullanmayı öğrenip trafiğe çıkmak istiyorsanız, sizlerde firmamızın iddiasına, kalitesine, başarısına ve kusursuzluğuna güvenerek talepte bulunabilirsiniz.

Firmamız sektörün en iyisi olmak adına kendini geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Sürücü kursuna dair gerçekleştirilen bütün seminerlere ve kurslara katılım sağlayan uzman öğretmenlerimiz bilginin ve öğrenmenin sonsuz olduğunu desteklemektedir. Daima kendini geliştirmek için çaba sarf eden öğretmenlerimizin başarısını trafiğe kazandırdığımız onlarca sürücü ile gözler önüne seriyoruz.

Tecrübemizle Yoğun Trafiğe Hazırlıyoruz

Fatih Özel Direksiyon Kursu olarak yüksek tecrübemiz sayesinde trafiğe hazırlanmış olacaksınız. En yoğun trafik koşullarında bile profesyonel şekilde araç kullanmanın farkını yaşatacağımıza emin olabilirsiniz. Profesyonel eğitmenlerimizin ve siz değerli kursiyerlerimizin taleplerini dikkate alarak birbirinden farklı modellerde araç temin ediyoruz.

Araçlarımızın tamamı direksiyon dersine özel tasarlanmış ve donanımlı hale getirilmiştir. Özel donanımlı olan araçlarımızda güvenlik paketleri de mevcuttur. Son model ve klimalı olan araçlarımız sayesinde direksiyon eğitimlerinin tadını çıkartabileceksiniz. Yüksek konforlu eğitimlerimiz sektörde ki farkımızı ortaya koymaktadır. Direksiyon kursumuz için en önemli unsur insanların ve diğer canlıların sağlığıdır.

Can sağlığınızı riske atacak hiç bir girişimde bulunmuyoruz, bunun yanı sıra sizlerin de trafikte ki bireyleri riske atmamanız için gerekli bütün eğitimleri veriyoruz. İnsan veya canlı hayatı asla riske atılmamalıdır, hafife alınmamalıdır. Eğitimde kaliteye önem veren firmamız kursiyerleri merkezde bulundurmaktadır. Bütün hizmetlerimiz kursiyerlerimizin talepleri üzerine başarıyla gerçekleştirilmektedir. Başarılı hizmetlerimizin karşılığını olumlu geri dönüşlerle aldığımız için son derece mutluyuz.

Eğitim saatlerimizi bireylerin öğrenim düzeyine uygun şekilde planlayarak belirliyoruz. Bu saatler bazı bireylerde 10 iken bazılarında daha uzun veya kısa olabilmektedir. Tamamen sizlerin öğrenme hızına uygun hareket ederek ritminize ayak uyduruyoruz. Bizler için kursiyerlerimizin öğrenim hızı pek çok noktada belirleyicidir. Ayrıca firmamızda yer alan profesyonel eğitmenlerimiz siz değerli kursiyerlerimiz için psikolojik destek ve motivasyon da sağlamaktadır. Kursiyerlerimiz genellikle ben güzel araç kullanamam, başaramam gibi ön yargılarla bizlere gelmektedir. Önemli olan bu ön yargılardan kurtulup motivasyon sağladıktan sonra eğitimlere başlamaktır. Eğitimlerde motivasyonun başarıyı etkilediği gözle görülür düzeydedir.

Avantajlı Fiyatlarla Yanınızdayız

Fatih özel direksiyon kursu avantajlı fiyatlarla sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Sektörde ki fiyat incelemelerimizi gerçekleştirdikten sonra sizlere rakam veriyoruz. Verdiğimiz rakamlardan memnun kalacağınıza eminiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız internet sitemizde yer alan telefon numarasını kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.