Fatih Özel Direksiyon Dersi

31.05.2020
267
Fatih Özel Direksiyon Dersi

Fatih Özel direksiyon dersi ile siz de direksiyon derslerindeki beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz. Direksiyon eğitim hizmeti almak için evden alıp evinize bırakılacağınız sistemde herhangi bir zaman ve efor kaybı yaşamazsınız. Ehliyeti olan sürücüler için kendi aracı ile de hizmet alma imkanının sunulduğu derslerde kaç saat ders alacağınız konusunda öğretmeniniz sizleri yönlendirecektir. Hiçbir bilgi sahibi olmayan öğrenciler için genellikle 10 saate eğitimin yeterli olduğu derslerde ilk ders sonrasında hocanız sizin etkinlik durumunuzu belirleyerek konu üzerinde yorumlamalarda bulunur. Aktif trafik üzerinde yapacağınız dersler sayesinde sürüş keyfini gerçek yaşamda deneyimleme fırsatı bulacak ve beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız. Ödemeyi ders bitiminde nakit olarak, banka hesabına ya da EFT olarak yapabilirsiniz. Kredi kartı ile de yapabileceğiniz ödeme imkanları sayesinde bütçenizi yormadan özel ders almanızı sağlıyoruz.

Fatih Özel Direksiyon Derslerinde Ek Ücret Yok

Fatih Özel direksiyon dersinde alacağınızı eğitimlerde ders ücreti dışında herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ders süresince öğretmenin eğitim hizmet ücreti, yakıt ücreti veya trafik cezası gibi durumlarda tüm hizmetler tarafımıza aittir. Ders esnasında oluşabilecek giderlere ve kaza arıza durumlarında tamamen biz sorumluyuzdur. Sigorta güvencesi altında olan araçlarımız haksız kazaların oluşması durumunda da sizden herhangi bir ücret talep etmez. Eğitim araçlarının sağ tarafında bulunan güvenlik pedalı araçların kaza riskini minimize etmeye yardımcı olur. Ehliyeti olan sürücülerimiz için yazılan herhangi bir trafik cezası durumunda ceza ücreti kursiyerlerimize hocalarımız tarafından takdim edilir. İstem dışı kesilen cezalarda geçerli olan bu durum, profesyonel direksiyon derslerimiz ile iyi bir sürücü olma halindeki kursiyerler için oldukça avantajlıdır. Profesyonel, nitelikli ve yüksek kalitedeki direksiyon dersleri için tercih edebileceğiniz kurs merkezimizde özel ders için en uygun olan araçlar ile başarılı bir şekilde trafiğe çıkacaksınız.

Fatih Özel Direksiyon Ders Paketiyle Siz de İyi Bir Sürücü Olabilirsiniz

Trafikte etkin bir sürücü olmak, aracı kaydırmadan kaldırmak, eğimli yokuşlarda geri geri gitmemek, dikkatinizi trafikten ayırmamak için teorik ve pratik bilgilerle donatılacaksınız. Benzersiz bir sürüş deneyimi sizleri bekliyor. Özellikle sabah ve akşam trafiklerinde sürücülerin sabırsız olması, kaza meydana getirme riskini yükseltiyor. Makas atan sürücüler, hatalı sollama yapanlar, ters şeritten gidenler veya emniyet şeridini kullananlar gibi karşınızda risk oluşturabilecek tüm grupların bertaraf edilmesini sağlayan Fatih Özel direksiyon dersi risk yönetim sistemi sayesinde siz de zorlu anlarda kriz yönetimini başarılı bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Pratik sürüş derslerimizde sadece araç kullanmayı ve park etmek gibi bilgileri değil, aynı zamanda heyecanınızı atmanızı ve lastik patlama durumu gibi ekstrem durumlarda neler yapmamız gerektiği konusunda da bilgilendirilirsiniz. Yanınızda tercihinize göre bayan ya da erkek hoca olabilir. Kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız o şekilde yönlendirebileceksiniz. Alanında uzman öğretmenlerimiz sayesinde direksiyon kursu alırken sanki bir aile bireyi ile birlikte ders çalışıyormuş gibi hissedersiniz.

Fatih Özel Direksiyon Dersi

Fatih Özel Direksiyon Dersi

Profesyonel Sürüş Eğitimi için Fatih Merkezli Özel Direksiyon Dersi

Fatih Özel direksiyon dersi için sunduğumuz imkanlar, güler yüzlü ve profesyonel eğitmenlerimiz merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacak kapasitededir. Yargılanma korkusu ve gerilimi yaşamadan, trafikle ilgili soruları rahatlıkla sorabileceğiniz öğretmeniniz sizlere en doğru ve en güncel bilgiyi verecektir. Yan yollardan ana yollara çıkmaktan çekiniyorsanız, şerit değiştirirken tedirgin oluyorsanız, trafiğe girdiğinizde rahatsızlık hissediyor ve heyecan yapıyorsanız, hangi işaretin ne anlama geldiği konusunda bilgi sahibi değilseniz tercihinizi özel direksiyon derslerinden yana kullanmalısınız. Bu sayede insana ve çevreye duyarlı birer birey olarak trafikteki sorumluluğumuzun bilincinde olacaksınız. Beklentilerinizi aşacak yöntemlerle birlikte direksiyonu etkili bir şekilde öğrenmenize olanak tanıyan merkezimizde manuel veya otomatik şanzımanlı araçlardan destek alabilirsiniz. Araç kullanmayı biliyor ancak kendisini bazı konularda eksik hissediyorsanız özel olarak kişiselleştirilebilir Fatih Özel direksiyon dersi imkanları sayesinde beklentilerinizi aşan bir performansa sahip olmanızı sağlayan özel direksiyon derslerinde eksik olduğunuz konular özelinde spesifik dersler alabilirsiniz.

Fatih Özel Direksiyon Dersi  ve Özel Gece Sürüş Dersleri

Gece sürüşlerinde görüş açınızın daraldığını ve performansınızın düştüğünü düşünüyorsanız, akan trafikte mükemmel bir şekilde araç kullanıp sıra park etmeye gelince afallıyorsanız özel direksiyon dersi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm pratik bilgilerin birkaç saatte tarafınıza aktarıldığı derslerimizde trafikte olmanın sorumluluğunun bilinciyle hem kendinizi hem sevdiklerinizi hem de trafiktekilerin sağlığını koruyacaksınız. Trafik sorumluluktur ve bu sorumluluğa uymak için ihtiyacınız olan profesyonel destekle kadın ve erkek hocalardan alabileceğiniz eğitimler sayesinde kendinizi rahat hissedecek ve evinizin alınıp evinize bırakılacaksınız. Bu sayede direksiyon dersi almak için şehrin bir ucundan bir ucuna gitmekle vakit kaybetmeyeceksiniz. Özel direksiyon hocaları sizi kapınızdan alarak kapınıza kadar bırakır. Nitelikli eğitimler noktası olan Fatih Özel direksiyon dersi merkezimizde sertifikalı özel eğitmenlerimiz usta öğretici statüsündedir. Siz öğrenene kadar öğretmeye devam eden öğretmenlerimiz, güvenli sürüş teknikleri sayesinde ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar.

Fatih Özel İleri Sürüş Teknikleri Özel Direksiyon Dersi

Trafikte kendisini iyi hisseden, ancak ileri sürüş teknikleri eğitimi almak isteyen öğrenciler için de farklı seçeneklerimiz bulunur. İyi bir sürücü olmanın ötesinde profesyonel bir sürücü olmak isteyenler için özel olarak hazırladığımız ders programlarımız herkese iyi gelecek. İster daha önce ehliyet almamış birisi olun isterseniz uzun yıllar boyunca elinizi aracınıza sürmemiş olsun hiç fark etmez! Özel direksiyon dersi ile her yaştan ve her meslekten kişi için benzersiz seçenekler sunuyoruz. Fatih Özel direksiyon dersi hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin ve farkı görün. Özgür hissedeceğiniz ve kullanmaktan keyif alacağınız araba deneyimi, istediğiniz her yere gidebilmek için trafik kurallarına uygun ve pratik bir şekilde sürüş sağlamanız önemlidir. Temel sürüş becerileri kazanmak için tercih edebileceğiniz firmamız ile seyahat süresince hem kendinizin hem de trafikte bulunan diğer insanların sağlığını korursunuz. Aşama aşama kaydedileceğiniz sistemler sayesinde önce emekleyecek, sonra yürüyecek ardından da koşacaksınız.

Fatih Bölgesine Özel İlk Kez Ehliyet Alacaklar için İdeal Özel Direksiyon Dersi

Daha önce direksiyon başına geçmemiş biri olsanız dahi trafikte etkili bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayan Fatih Özel direksiyon dersi hizmetleri trafik için yeterli olmak adına alacağınız derslerde kişiselleştirebilir seçenekler sayesinde eksik olduğunuz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Defansif sürüş eğitiminin de verildiği kuruluşumuzda olası tehlikeleri etkin bir şekilde ön görecek ve daha güvenli bir sürüş tekniğine sahip olacaksınız. Daha dikkatli bir sürücü olmak için ihtiyacınız olan tüm teorik ve pratik bilgilerin verildiği kuruluşumuz birbirini tamamlayan eğitimler sayesinde hizmet kapsamında sürüş seviyenizi katbekat artırmanıza da olanak tanıyacaktır. Sunduğumuz ders kategorileri kapsamında araç kavrama ve tanımayı öğrenmekle başlayacaksınız. Ardından sürüş eğitimi, özel direksiyon dersi, bayan hocadan ders direksiyon dersleri, otomatik vites ders, yol güvenliği, sürüş güvenliği, diğer yol kullanıcıları hız limitleri, alkollü sürücü etkileri, sürüş fobisi, sürüş ergonomisi, online dersler, araç terminolojisi, trafik tescil işlemleri, sigorta kasko işlemleri ve diğer konular hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sadece pratik değil, teorik anlamda da sizleri destekleyen kuruluşumuz uluslararası standartlarda kabul gören kurumlara üye bir markadır. Hayati tehlike arz eden durumlardan en küçük kazalara kadar meydana gelebilecek tüm riskleri ön görmenizi ve bunlarla başa çıkmanızı sağlamak için refleks teknikleri derslerinin de verildiği özel direksiyon dersi hizmetlerimizde kendinizi hazır bir hissedeceğiniz, harika vakit geçirebileceğiniz ve araç kullanmaktan keyif alacağınız benzersiz seçenekler sunuyoruz.

Fatih Özel Direksiyon Dersi

Fatih Özel Direksiyon Dersi

 

Fatih Özel Direksiyon Dersi

Değerli öğrencilerimize sağladığımız Fatih özel direksiyon dersi hizmetimizle ehliyet almak ve araba kullanmayı öğrenmek isteyen herkes için profesyonel bir hizmet sağlıyoruz. Öğrencilerimizle sıcak ve etkili bir iletişim dahilinde araba kullanmanın bütün teknik detaylarına hâkim olabilecekleri bir sistemle direksiyon derslerimizi veriyor ve verdiğimiz bütün derslerimizde öğrencimizi başarıya ulaştırabilmeyi hedefliyoruz.

İşinde profesyonel ve deneyimli direksiyon öğretmenlerimizle öğrencilerimiz için sürüşün bütün inceliklerine hâkim eğitmenlerle çalışma imkânı yaratıyoruz. Son model araçlar eşliğinde kadın-erkek usta eğitmenlerimizle hem akan trafikte hem de trafiğe kapalı sürüş alanlarında verdiğimiz derslerle alanımızda fark yaratıyoruz. Yine bu son model araçlarımızla öğrencilerimize fark yaratan bir hizmet verme gayreti doğrultusunda çalışıyor ve hem vitesli hem de vitessiz araçlar için direksiyon dersi hizmetimizi sağlıyoruz. Farklı programlar eşliğinde öğrencilerimizle çalışmalar gerçekleştiriyor ve saatlik olarak düz vitesli veya otomatik vitesli araçlarda değişkenlik gösteren sürüş eğitimini sunuyoruz.

Özel Direksiyon Dersi ve Ders Akış Sistemimiz

Ders başı ücret karşılığında belirlediğimiz ders sistemimizde usta öğretmenlerimiz eşliğinde sizleri evinizden alma yoluyla da hizmetimizi sağlayabiliyoruz. Öğrencilerimizi son model araçlarımızla evlerinden alarak profesyonel direksiyon dersimize başlıyoruz. Öncelikle aracın iç ve dış bütün unsurlarını eğitmenlerimiz eşliğinde detaylı bir şekilde öğretiyoruz. Bu aşamadan sonra sürüşle ilgili her alanda detaylı bir eğitim veriyoruz. Akan trafikte araba sürüşü, yokuşlarda dur ve kalk komutları, U dönüşü ve geri dönüş ve genelde öğrencilerin en çok zorlandığı alan olan park etme gibi unsurları kısa sürede kalıcı bir şekilde öğretiyoruz.

Öğrencilerimize paralel park etme tekniği ve dikey park etme tekniğini de detaylarıyla veriyoruz. Paralel park etme tekniğini verirken arka arkaya sıralanmış iki aracın arasına girme anlamında araçlarınızın hizasını ve arabanızın hizasını bire bir olarak öğrencilere aktarıyor ve paralel parkı en kolay haline getiriyoruz. Bunun dışında dikey park etme tekniği ve sık sık kullanılması gereken geri geri park etme tekniğini de detaylarıyla öğrencilerimize öğretiyor ve usta eğitmenlerimizin öğrencilerimize verdiği ince tüyolarla park tekniklerini en kolay haline getiriyoruz. Bu alanda Fatih özel direksiyon dersi veren kurumlar içinde farklı eğitim sistemimiz ve %100’e varan başarı oranımızla da öğrencilerimiz için çığır açan bir hizmet sağlıyoruz.

Sürücü Kursumuz ve Avantajlarımız

Değerli öğrencilerimize lüks araçlarımızda verdiğimiz eğitimle araba kullanmanın bütün detaylarına hâkim olabilmelerinin yanında aynı zamanda farklı bir deneyim sunmuş oluyoruz. Şehir içi akan trafiğe vitesli ve vitessiz araçlarımızda öğrencilerimizi hızlı bir şekilde adapte edebilmemizin yanında, fiyat olarak da çeşitli avantajlarla özel direksiyon dersi hizmetimizi sağlıyoruz.

Fatih özel direksiyon dersi hizmetleri veren firmalar arasında en uygun fiyatlarla çeşitli avantajlar sağlıyor ve öğrencimizin yanında oluyoruz. Detaylı ders içeriklerimizle öğrencilerimize trafikte usta seviyesinde araç kullanabilecekleri bir eğitim verirken; aynı zamanda ücret açısından da hesaplı davranıyor ve araba kullanmayı öğrenmek isteyen herkesin destekçisi oluyoruz. Kişiye özel programlarımızla her öğrencimizin öğrenme kapasitesi ve isteği doğrultusunda bir sistem belirliyor ve bizden yardım almak isteyen herkese profesyonel anlamda sürüş eğitimi veriyoruz. Bizden Fatih’te detaylı sürüş eğitimi almak isteyen ve sürüş tekniğini en profesyonel anlamında öğrenmek isteyen herkesi beklemekteyiz.

Erkek ya da kadın usta ve deneyimli eğitmenlerimiz ve uygun fiyatlarımızla bizden aldığınız eğitimden memnun kalacak, araç sürmenin bütün inceliklerine hâkim olacak ve kısa sürede trafikte istediğiniz yetkinliğe kavuşacaksınız. Sizler için her zaman en doğru eğitimi güler yüzlü ve sıcak eğitmenlerimizle vermek için sabırsızlanıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.