Fatih Bayan Direksiyon Eğitmeni

31.05.2020
228

Fatih Bayan Direksiyon Eğitmeni

Trafikte kadınlara hak ettikleri yer tanınsın diye Fatih bayan direksiyon eğitmeni olarak hizmet vermekteyiz. Toplumda her ne kadar negatif bir düşünce hakim olsa da kadınlar da gayet iyi araba kullanabilmektedir. İstanbul geneline baktığınız zaman kadın sürücülerin her geçen gün arttığını ve bu tablodan mutluluk duyduğumuzu söyleyebiliriz. Kadın sürücüler eğitim alırken eğitime odaklanma problemi yaşayabilir. Kadın sürücülerin araç kullanmayı en iyi şekilde öğrenmesi için kadın eğitimcilerimizle ders vermekteyiz. İstanbul Sürüş Akademisi olarak alanında başarılı kadın eğitimcilerimizin desteği sayesinde kadın sürücülerimize eksiksiz bir eğitim sunuyoruz. Direksiyonda başarılı, trafiğe çıktığı zaman sorun yaşamayan, kuralları bilen ve kurallara uyan sürücüler için en özel çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Bayanlara Özel Direksiyon Eğitimi

İstanbul Sürüş Akademisi olarak kadınlara özel direksiyon eğitimi vermekteyiz. Trafiğe kazandıracağımız her kadın sürücü için en özel çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman kadromuzla birlikte değerli kadın sürücülerimiz için direksiyon eğitimi veriyoruz. Vermiş olduğumuz eğitimin başarıya ulaşması için plan ve program doğrultusunda hareket ediyoruz. Fatih bayan direksiyon eğitmeni kapsamında kadın sürücülerimizin veya sürücü adaylarımızın eğitimi yakından görmesi, hocaları tanıması adına ilk derse girebiliyorlar. İlk dersten memnun kalan sürücüler eğitime kaydolarak direksiyon eğitimine başlayabiliyor.

Derslerden memnun kalmayan sürücüler ise herhangi bir ücret ödemeden ders çıkışında eğitim merkezinden ayrılabiliyor. Sürücülerin bilgilerini trafikte doğru kullanması kadar teorik yapması da önemlidir. Her ne kadar kurallar bilinse ve kurallara uyulsa da teorikte iyi olmayan sürücüler trafiğe çıktıkları zaman telaş yaparlar. Kısacası bir sürücünün teorikte iyi olması demek trafikte de iyi olması demektir. İstanbul Sürüş Akademisi olarak bizler de teorikte ve trafikte iyi sürücüler yetiştirmek için uğraşıyoruz. Peki, bayanlara özel direksiyon eğitimi almanın ne gibi avantajları vardır?

  • Kadınlar trafiğe çıkmaya alışır.
  • Trafiğe çıkan kadınlar kendilerine güvenir ve cesaretle araç kullanır.
  • Kadınlara özel verilen direksiyon eğitiminde eğitmen de kadın olacağı için eğitim daha verimli geçer.
  • Sürücüler istediği ve takıldığı her yeri eğitmene sorabilir ve bilgi alabilir.

Kadınlar İstanbul trafiğine alışmak için özel ders alabilirler. Alınan özel dersi kadın bir eğitimci verdiği zaman eğitim daha başarılı olacaktır. İyi bir direksiyon eğitiminin ardından kadınlar kendine olan güvenini ve cesaretini kazanır. Böylelikle iyi bir eğitim almış her kadın trafikte de iyidir. Eğitim sırasında her kadın takıldığı ve anlamadığı yeri sorabilir.

İstanbul Sürüş Akademisi ile Özel Direksiyon Dersi

İstanbul Sürüş Akademisi olarak sektörün önde gelen isimlerinden biriyiz. Kadınlara özel verdiğimiz direksiyon eğitimi kapsamında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Fatih bayan direksiyon eğitmeni olarak alanında uzman kadromuzla eğitim veriyoruz. Kurumumuzda görevli kadromuzun genel özellikleri şu şekilde;

  • Güler yüzlü
  • Samimi
  • Saygılı
  • Yeniliğe açık
  • Öğretmeyi seven

Kurumumuzda görevli tüm üyelerimiz güler yüzlü, samimi, saygılı ve yeniliğe açık bireylerdir. Öğretmeyi seven eğitimcilerimiz sayesinde değerli sürücü ve sürücü adaylarına kusursuz direksiyon eğitimi veriyoruz. Vermiş olduğumuz eğitim kapsamında doğru fiyatlarla hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Özel direksiyon eğitimi genel olarak yüksek fiyatlı gibi görülebilir. Oysa sektörde yapacağınız fiyat değerlendirmesi sonucunda sizin için en iyi direksiyon eğitimi fiyatlarını sunduğumuzu görmüş olursunuz. Özel direksiyon dersleri her zaman karşı tarafın alacağı derse göre değişmektedir. Özel dersin fiyatı ise ders saati üzerinden belirlenmektedir. Kurumumuzda yeterli sayıda kadın eğitimci bulunmaktadır. Eğitimcilerimiz her gün ders saatleri kapsamında kişiye özel çalışma düzenlemektedir. İstanbul Sürüş Akademisi ailesi olarak değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmaya devam edeceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.