Fatih Direksiyon Eğitimi

22.11.2020
162

Fatih merkezli profesyonel direksiyon dersi eğitimimize ek Fatih Bayandan Özel Direksiyon Dersi hizmeti sunmaktayız. Talep edenler bayan hocalarımızdan Fatih Bayandan Özel Direksiyon Dersi alabilirler.  Araba tutkusu insanlarda her zaman var olmuştur. Bu tutku sayesinde insanlarda araba merakı oldukça artıyor. Ancak insanların araba sürebilmesi için ehliyet alması gerekir. Aslında ehliyet sadece bir belgedir ve arabayı ehliyet değil sürücü sürer. Bu yüzden insanlar araba sürme konusunda sadece ehliyet almak için uğraşmamalı, aynı zamanda doğru bir şekilde sürüş dersi de almalıdır. Bu sürüş konularının içine direksiyon eğitimleri ve arabanın çeşitli konuları hakkında bilgi elde etmek gelir. İnsanlar özellikle ehliyet kurslarında direksiyon derslerine önem vermelidir. Bilindiği gibi insanlar ehliyet alabilmek için ilk olarak yazılı sınavı geçmeli daha sonra direksiyon sınavını vererek ehliyetini almak zorundadır. Ehliyet kurslarında kişilere yazılı sınav hakkında bilgi verilir iken aynı zamanda da direksiyon dersleri veriliyor.

Direksiyon Derslerinde İşlenen Konular

Kişiler ehliyet alabilmek için ilk olarak yazılı sınava girer ve başarılı olduğu taktirde direksiyon sınavına girmeye hak kazanır. Kişiler yazılı sınavı geçtikten sonra ehliyet kurslarında iki haftalık direksiyon dersi alırlar. Fatih sürücü kurslarında da süreç bu şekilde ilerler. Direksiyon sınavına girmeye hak kazanan kişiler Fatih direksiyon eğitimi alarak araba sürme konusuna eğitimli bir hal alırlar.

Fatih Direksiyon Derslerinde Neler Öğretiliyor

Fatih İstanbul’un kalabalık bir ilçesidir. Dolayısı ile ilçede nüfus fazla olduğu için ehliyet almak isteyen kişilerin sayısı da fazla olabilir. Ancak ehliyet almak ciddi bir işlemdir ve bu yüzden ehliyet almak isteyen her kişiye özel olarak dersler verilir. Fatih direksiyon eğitimi aşamalarında kişiler tercihe göre bay veya bayan eğitimci şoförlerden ders alabilirler. Sürücü adaylarının bu konuda tercih yapma hakkı bulunuyor. Fatih direksiyon eğitimi sırasında sürücü adaylarına ilk olarak araçlar tanıtılıyor ve araçlara binildikten sonra yapılması gerekenler anlatılıyor. Daha sonra sürücü adaylarına araç kalkış işlemleri anlatılıyor ve kişiden uygulama bekleniyor. Sürücü adayı araç sürmeye başladıktan sonra sürücü adaylarına dur kalk eğitimleri veriliyor. Ayrıca direksiyon derslerinde kişilere rampadan kalkma uygulamaları ve araçları sorunsuz bir şekilde park etme dersleri veriliyor. Kişilere bu eğitimler Pendik sürücü kursları tarafından sürücü adaylarına direksiyon dersleri son model araçlar kullanılarak veriliyor.

Fatih direksiyon kursları hakkında detaylı bilgi almak isteyen sürücü adaylarının  direksiyon dersi sitemiz https://www.direksiyondersi.com.tr/ adresi ziyaret edilebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.