Pozitif Davranışlarla Direksiyon Eğitimi

22.11.2020
112

Ehliyet sahibi olabilmek için öncelikle yazılı ehliyet sınavını sonrasında da direksiyon sınavını geçmiş olmak gerekir. İkisinden birinde başarısız olunduğunda başarılı oluncaya kadar tekrar aynı sınav tekrarlanmaktadır. Yazılı sınav tamamen ezber ve okuduğunu anlama yeteneğine bağlı olarak başarı seviyesini belirlemektedir. Fakat direksiyon sınavı tamamen beceriye dayana bir sınav niteliğini taşımaktadır. Direksiyon eğitimini tamamlayan kişiler direksiyon sınavına girerek bu konuda yeterli olduklarının heyete göstermektedir.

Tüm sürücü adaylarına pozitif davranışlar sergileyerek direksiyon eğitimi veren eğitmenlerimiz sabırlı olduğu kadar konusunda uzman kişilerdir. Eğitimli, direksiyon eğitiminde deneyimli ve Milli Eğitim Bakanlığından bu alanda sertifika almış eğitmenler eşliğinde oluşturduğumuz çalışma alanımız olan İstanbul ilçelerinden Fatih direksiyon eğitimi eğitmenlerimizin en kabiliyetli olduğu bölgeyi oluşturmaktadır.  Direksiyon eğitimi yapılan araçlarımız en yeni araçlardan seçilmektedir. Araç ön kısımlarında eğitmenlerin acil durumlarda müdahale etmeleri için kurulan sistem eğitime gelen kişilere cesaret vererek güvenli bir şekilde direksiyon eğitimlerini tamamlamalarına destek sağlamaktadır.

Bayan Direksiyon Hocaları Farkı Nedir?

Direksiyon eğitmenleri tarafından sağlana eğitimler sadece araç kontörlü ile sınırlı kalmayıp trafikte özgüven oluşumunda destekleyici eğitimler olmaktadır. Özellikle bayan direksiyon eğitmenlerimiz sabırlı davranışları işle dikkat çekmektedir. Bayanların çabuk yılması ve tedirgin davranışları erkek eğitmenlerle alışmalarında çekincelere sebep olmaktadır. Fakat bayan direksiyon eğitmenlerinin yanında kendilerini rahat hissetmeleri ile başlangıçta artı avantaj sağlamaktadır.

Direksiyon eğitimini bayan sürücülerden alan özellikle verdiğimiz eğitimler sonucunda trafikte her türlü hareketi korkusuzca yapılabilecek seviyeye gelmektedir. Çünkü bir bayanın hemcinsini kabiliyetli şekilde araç kullandığını görmesi kendisine bu konuda başartışı olabileceğine inandırmaktadır. Böylelikle cesur davranışlar bayanların pozitif davranışlarla trafikte daha duyarlı sürücülerin yetişmesini sağlamaktadır.

Direksiyon Eğitimlerinde Neler Öğretilir?

Direksiyon sınavından bir kerede başarı ile çıkabilmek için bizim eğitimlerimiz tercih eden kişiler sınav sonuçlarını öğrendiklerinde ne kadar doğru karar verdiklerini almaktadır. Direksiyon eğitimleri çerçevesinde öncelikle temel kuralları öğretilmektedir. Eğitimlerimizde rakip sürücü kurslarından farklı olarak öncelikle trafikte kazançlı çıkmanın yollarını öğretmekteyiz. Eğitimli ve deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde en verimli çalışmaları İstanbul ilçelerinden Fatih direksiyon eğitimi alanlarında yapmaktayız. Temel kuralların öğretildiğine karar verildikten sonra direksiyon eğitimi alan kursiyerlerimizi tek başlarına bırakarak kendilerinin ne kadar başarılı olduklarını video çekimleri ile göstermekteyiz.

Direksiyon eğitimi ve özgüven eğitimlerinin en verimli şekilde verildiği eğitim merkezimizde psikolojik yönden de gelişme sağlayıcı seanslar uygulanarak en dikkatli sürücüler yetiştirmekteyiz. Verdiğiniz paranın hakkını verdiğimizi görebilmeniz için en verimli direksiyon eğitimi ve ehliyet alabilmeniz için yaptığımız tüm eğitim programlarını  http:/www.pendikdireksiyondersi.net adresini ziyaret ederek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.