Fatih direksiyon dersi firması

22.11.2020
87

Ehliyet almaya karar verdiniz de sürücü kurslarına yazıldığınız halde bu kurslardan yeterli verimi alamadığınız için ehliyetinize bir türlü kavuşamadıysanız veya ehliyet almak için ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız Fatih direksiyon dersi firması ile iletişime geçerek bu konudaki tüm bilgileri elde edebilirsiniz.

Fatih Direksiyon Dersi Firması

İyi bir şoför nasıl olunur ve trafikte kullanmak istediğiniz herhangi bir aracı en iyi nasıl kullanırsınız, araçların özellikleri nelerdir, arıza durumlarında nasıl hareket etmelisiniz, nerelere başvurmalısınız, ilk tedbirleri kendiniz nasıl alabilirsiniz gibi konularda Fatih direksiyon dersi firması size yardımcı olmak için kurulmuştur. Sürücü kurslarının birçoğu belirli dönemlerde düzenlenen ehliyet sınavları için düzenledikleri eğitimlerde rutin bir takvim uyguladıklarından herkese eşit seviyede bilgi aktaramamakta ve tüm katılımcıları doğru şekilde bilgilendirememektedir. Bu durumun farklı sebepleri vardır.

Bunların başında kalabalık sınıflarda verilen ehliyet kurslarıdır. Bu sınıflarda ehliyet almak için başvuran ve derslere katılan insanlar anlatılan derslere aktif şekilde katılma fırsatı bulamamakta, doğru şekilde dersi dinleyememektedir. Bu nedenle de anlatılan konuları yarım yamalak anlamakta sınavda sorulduğu zaman ne cevap vereceğini bilmemektedir. Bu durum direksiyon dersleri için de geçerlidir. Verilen direksiyon dersleri dönem başında anlaşılmış fiyat üzerinden verilmeye çalışıldığı için istenilen ve fayda verecek, şoför adayının gerçekten öğreneceği düzeyde verilmemektedir.

Kayıt yaptırırken anlaşılan tutara denk gelen saat aralığında verilen direksiyon dersleri amacına ulaşmadan tamamlanmakta, katılımcı verilen derslerden alması gereken bilgiyi alamamasına rağmen eğitimin süre ile sınırlı olmasından dolayı herhangi bir itirazda bulunamamaktadır. Fazladan direksiyon dersi almak isteyince de fazladan para talep edildiğinden dolayı burada şoför adayları için bir tercih yapmak söz konusu olmaktadır.

Şoför adayı eğer verilen direksiyon dersinden memnun ise aynı kursa fazla para ödeyerek ek direksiyon dersleri alabilmektedir ancak yukarıda pratik dersler için geçerli olan yoğunluk sebebi ile yeterli düzeyde faydalı olmayan dersler, direksiyon dersleri için de geçerli olduğundan, eğiticilerin direksiyon derslerinde de yeteri kadar faydalı olamadıkları bilinmektedir. Fatih direksiyon dersi firması bu açığı kapatan ve bu yönüyle sektöre büyük hizmetleri bulunan bir firmadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.