Direksiyon Dersi

13.04.2020
219
Direksiyon Dersi

 Direksiyon Dersi

 Direksiyon dersi hocaları olarak sizlere kaliteli bir eğitim sunmayı hedeflemek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Zamanla verdiğimiz eğitimlerin sonrasında çok iyi sürücüler yetiştiren bir müessese olarak sizlerinde trafikte zorlanmadan araba kullanmanızı sağlamaktayız. Trafikte sizi sıkıştıranlar, yol vermeyenler, ışık olmayan kavşaklarda geçiş öncelikleri, virajlara giriş ve çıkışlar gibi daha birçok öğrenmeniz gereken kurallar vardır. Siz kurallara uyduğunuz sürece trafikte sorun yaşamayacaksınız. Siz dikkatlisiniz karşınızdaki dikkatli olmayabilir. Bu nedenle de reflekslerinizin gelişmiş ve kuvvetli olması gerekmektedir. Olabilecek bir kazayı önleyebilirsiniz. Hem siz hem de karşınızdaki zarar görmemelidir.

 Direksiyon Dersi almanız demek sizin İstanbul trafiğinde rahat seyir almanız demektir. Araçların huyunu suyunu bilmeniz demek nerede, ne zaman, ne yapmanız gerektiğini bilmeniz anlamına gelmektedir. Trafik içerisinde seyir alırken hocalar sizin yanınızda olacaklardır. Hocaların size söylediklerini yapmanız gerekir. Aksi takdirde olmaması gereken kazalar meydana gelebilir. Özellikle virajlarda yapılan hataları sizin yapmamanız sağlanmaktadır. Virajlara giriş ve çıkışlarda kaçla girilmesi gerektiğini size söyleyeceklerdir. Direksiyon sizin elinizde olduğundan araçla siz nasıl viraja girerseniz ona göre de direksiyon hâkimiyetini kaybetmemeniz gerekmektedir. Bunun için de direksiyonu nasıl tutmanız, ne zaman direksiyonu ne kadar çevirmeniz gerektiğini sizi hocalar gösterecek ve uygulamalı olarak yapmanızı sağlayacaklardır.

 Direksiyon Dersi en uygun fiyatlarla alacaksınız. Amaç para kazanmak değil iyi sürücü adayları yetiştirmektir. Sürücülerin trafikte sorun yaşamamaları için araba ile ilgili her konuda bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Bayan ve erkek hoca tercihi yapabilme hakkına sahipsiniz. Her insanın tercihi farklıdır. Nasıl ki bayanlar bayan hoca yanında rahat olurlarsa, erkekler de erkek hoca yanında rahat olmaktadırlar. Tabi bazı insanlar için hocanın kim olduğu değil nasıl ders verdiği önemli bir yere sahiptir. Her sürücü adayının iyi bir sürücü olması için zaman gerekmektedir. Kimi adaylar kısa sürede kimisi ise uzun sürede araba kullanmayı en iyi şekilde öğrenmektedirler. Siz ne zaman tam olarak araba kullanmayı öğrenirseniz işte o zaman ehliyet almaya hak kazanmış olacaksınız ve trafikte her nerede ve hangi yoğun trafikte olursanız olun çok kolay seyir alacaksınız.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.